Diddl horoskop-Velikonoční

25. dubna 2008 v 19:04 | Lucka
Vodnář:Ale to nevypadá dobře.O Velikonocích se nemusíš ani schovávat.Každý tě najde a dostaneš nejvíc na zadek ze všech.Tak raději se nech,ať to pak nedopadne ještě hůř.
Váhy:Každý rok si byla velmi hodně vyšlehaná.Tenhle rok to bude jemnější.Sice přijde spousty koledníků,ale budou na tebe mírní.Měla by jsi se jim za to odvděčit.
Střelec:Ty máš dobrý rok.Všichni koledníci přijdou po dvanácté hodině a ty je budeš moci pěkně polít vodou.Tak neváhej a všem to oplať.Příští rok už takovou šanci mít nebudeš.
Štír:Každý rok si dostala strašně moc vyšleháno.Tenhle rok o proti minulému bude mírnější-přijde méňě koledníky.A ty už si nebudeš muset dávat pod kalhoty polštář.
Ryby:Tenhle rok tě s trochou tvojeho úsilí nikdo nepříde vyšlehat,ale můsíš se snažit.Být tebou tak vůbec nikam nechodím a raději zůstanu doma.
Lev:Tenhle rok ti nic nebrání tomu,aby si chodila otevírat.Všichni kluci tě mají v lásce a nemusíš mít strach,že by tě hodně vyšlehali.
Kozoroh:Tenhle rok být tebou bych radši odjela k babičce.Kluci ty ti dají.No,ale jestli ti to nevadí tak zůstaň doma.Kluci si tě ráno najdou i v posteli-uvidíš.
Rak:Ty na tom budeš ze všech znamení nejlépe.Klidně se můžeš procházet venku a ničeho se nebát.Kluci ti nic neudělají-uvidíš.Budou na tebe hodní a klidně se můžeš i k nim připojit.
Panna:No moc si nemysli,že ti kluci nic neudělají.Ty určitě budeš chodit venku a až vás kluci chytnou ty vám dají.Být tebou jedu k babičce,kde ti takové nebezpečí nehrozí nebo zůstanu doma.
Býk:Na tebe tento rok žádný cizí koledník nepříde,vyšlehají tě jen kluci z rodiny,ale ty ti to naprosto vynahradí.
Blíženci:Venku raději choď s nějakým klukem u kterého máš jistotu,že tě moc nevyšlehá.Protože jestli tě chytnou kluci ze třídy tak ty ti dají!
Beran:Každý rok ti kluci daváli.Tenhle rok to nebude nejlep
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama